باربری در شهرک غرب

باربری در شهرک غرب که جزء مناطق غرب تهران میباشد تقریبا دارای شرایط مشابهی با دیگر منطقه های تهران میباشد. اما باید گفت در هر منطقه با توجه به شرایط و وضعیت ترافیک آن منطقه ممکن است تغییرات کوچکی در شرایط باربری ایجاد شود.

منظور از باربری در تعریف حمل و نقل هرگونه وسیله و یا اسباب منزل از چند طریق زمینی،هوایی،دریایی (کشتیرانی) و ریلی (قطار) میباشد که درواقع باربری همه ی بارهای سبک و سنگین و در کل هرنوع باری میباشد.اما در این مقاله منظور حمل و نقل زمینی و در سطح شهر و باربری در شهرک غرب میباشد.شرکت باربری تهران برای شما دوستان عزیز ساکن در غرب تهران باربری در شهرک غرب را با مجربترین کادر حمل ونقل انجام میدهد

برای مطالعه بیشتر راجب مقاله ی باربری در سعادت آباد روی لینک سبز کلیک کنید.

باربری در شهرک غرب

باربری در شهرک غرب

باربری در شهرک غرب

شرکت باربری تهران در باربری در شهرک غرب  فعالیت خود را با مجربترین افراد انجام میدهد یکی از مناطق باربری در شهرک غرب میباشد که دوستانی که در منطقه شهرک غرب سکونت دارند میتوانند با شرکت باربری تهران در مورد حمل و نقل فعالیت کنند.

 

شرکت های حمل بار باربری در شهرک غرب

برخی شرکت ها وظیفه ی حمل بار را بر عهده دارند که قبول می کنند کالا یا لوازم شما را از نقطه ای به نقطه دیگر انتقال می دهند. این کالا می تواند جهیزیه , لوازم منزل یا هر چیز دیگری باشد و درواقع محدودیتی وجود ندارد. این کار با هماهنگی شرکت و با ماشین های مخصوص اعم از کامیون، وانت نیسان،خاور ۸۰۸ و خاور ۶۰۸ ، ماشین های هیوندا و ایسوزو، صورت می گیرد و برای امنیت و آسایش خاطر مشتریان برای بار، بیمه صادر میگردد.

باربری در شهرک غرب  معمولا در دو سطح انجام میشوند.دسته ی اول باربری های داخل شهری است که در سطح شهر و بین منطقه ها صورت میگیرد و دسته ی دوم حمل و نقل و باربری خارج از شهرمیباشد که بین دو شهر جابجایی کالاها و یا وسایل را به عهده میگیرد.

باربری در شهرک غرب

باربری در شهرک غرب

قوانین و مزایای باربری در شهرک غرب

یک شرکت باربری در شهرک غرب و یا هر منطقه ی دیگری علاوه بر اینکه وظیفه ی باربری کالا و وسایل را بر عهده میگیرد باید بتواند امکانات و مزایای خوبی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و از قوانین تابعیت کند.برخی از این مزایا و قوانین عبارتند از: هزینه های معقول و مناسب طبق نرخ اتحادیه، سرویس دهی در هر ساعت از شبانه روز، توانایی بسته بندی بسیار حرفه ای و بی نقص توسط بسته بند های مجرب خانم و آقا ، داشتن ماشین های بزرگ و جادار و کاملا ایمن، دارا بودن بیمه باربری و مجوز از سمت اتحادیه و توانایی چیدمان وسایل در منزل. باربری تهران این امکان را به شما مشتریان عزیز ارائه میدهد.

وظایف یک شرکت باربری در شهرک غرب

همچنین یک شرکت باربری در شهرک غرب یا هر منطقه ای از تهران دارای برخی وظایف میباشد تا شما را در روند حمل و نقل کالا یا وسیله تان راهنمایی کند. یکی از این وظایف این است که شرکت با توجه به مسافت حمل و نقل شما،تعداد طبقه ای که واحد شما در آن واقع است،مدت زمانی که حمل و نقل طول میکشد،میزان ترافیکی که ممکن است در مسیر باشد شما را در میزان هزینه ای که متحمل خواهید شد راهنمایی کند.

علاوه بر آن شرکت باربری در شهرک غرب موظف است تا از قبل راجب روز و ساعت اسباب کشی با شما هماهنگ شود.و با توجه به خبره تر بودن آنها در این زمینه بر اساس میزان بار شما و تعداد طبقات تعداد کارگری را که مورد نیازتان خواهد بود را تعیین کنند.مسئله ی مهمی که اینجا مطرح است تعهد شرکت به قرارها و صحبت های اولیه و همچنین رعایت ایمنی وسایل شما میباشد.شرکت موظف به ارسال ماشین در روز و ساعت از قبل تایین شده میباشد و حق دریافت هزینه های اضافه تر از هزینه ی تعیین شده را با بهانه هایی از قبیل بالا بودن حجم بار،زیاد بودن مسافت و ترافیک و طولانی شدن زمان ندارد.

 

باربری در شهرک غرب

باربری در شهرک غرب

بیمه باربری در شهرک غرب

همانطور که هر وسیله ی نقلیه ای مستلزم بیمه میباشد وسایل نقلیه ی باربری نیز از این قاعده مستثنی نیست و شما باید هنگام  باربری در شهرک غرب یا مناطق دیگر به این امر توجه کنید تا خیالتان از بابت ایمنی وسایل و اسبابتان راحت باشد.یکسری خطراتی که ممکن است متوجه وسیله نقلیه ی باربری باشد از این قبیل است:

 خطر آتش سوزی، خطر تصادف، پرت شدن یا واژگون شدن وسیله نقلیه میباشد. همچنین بیمه خطرات اضافی از قبیل پرت شدن وسیله یا محموله از وسیله ی نقلیه،برخورد یک جسم خارجی با آن،خسارات وارده هنگام بارگیری و در نهایت خطرسرقت را نیز پوشش میدهد. بنابراین خیال شما با انتخاب شرکتی که مشمول بیمه ی باربری باشد میتواند آسوده باشد.

 نکات مهم هنگام باربری در شهرک غرب بسته بندی اثاثیه

اگر شما ساکن منطقه ی غرب هستید و قصد باربری در شهرک غرب را دارید باید بدانید که علاوه بر انتخاب شرکت درست برای اینکار،خودتان نیز موظف به رعایت برخی نکات هنگام اسباب کشی خواهید شد که در اینجا به آن اشاره خواهیم کرد.اگر شما نخواهید که وظیفه ی بسته بندی وسایلتان را به شرکت حمل و نقل بسپارید و خودتان عهده دار اینکار شوید باید نکاتی را رعایت کنید.

اول آنکه هنگام بسته بندی از جعبه های کارتونی سالم استفاده کنید برای اینکار میتوانید از جعبه های بلا استفاده ی مغازه ها و سوپرمارکت ها استفاده کنید.سعی کنید از جعبه های کوچک تر استفاده کنید تا هنگام حمل راحت تر باشد.برای جلوگیری از متلاشی شدن جعبه ها حتما به وزن وسایل درون آن توجه کنید چراکه سنگینی بیش از حد وسایل میتواند هم حمل و نقل را سخت کند و هم موجب باز شدن جعبه شود. برای بستن درز های جعبه از چسب های نواری پهن استفاده کنید و آن را چند بار دور جعبه بپیچانید تا از سفت شدنش مطمئن شوید.اگر وسیله ی درون جعبه،شکستی است،حتما آن را لابلای پارچه یا روزنامه بپیچانید و روی برچسب آن شکستی بنویسید تا در هنگام حمل دقت لازم به عمل آید و با احتیاط صورت گیرد.

باربری در شهرک غرب

باربری در شهرک غرب

نکات ریز اما مهم در اسباب کشی باربری در شهرک غرب

فرقی نمیکند شما قصد باربری در شهرک غرب را دارید یا منطقه ی دیگر،برخی نکات همیشه هنگام حمل اسباب و اثاثیه باید رعایت شوند تا به هیچگونه مشکلی برنخورید. هنگام تعیین روز و ساعت اسباب کشی این نکته را حتما در نظر بگیرید که روزهای آغازی و پایانی هر ماه معمولا معمولا شلوغ ترین زمان ها برای جابجایی هستند و بهتر است اگر امکانش را دارید از اسباب کشی در این مواقع بپرهیزید. راجب ساعت نیز باید گفت ساعات صبح بهترین انتخاب است چراکه کارگران پرانرژی تر و ترافیک و شلوغی کمتر میباشد.همچنین راجب تمام نکات مهمی که مربوط به شرکت حمل و نقل میباشد نیز باید گفت برای جلوگیری از هرگونه نقص در این زمینه باید مشاوره ی صحیحی با شرکت انجام دهید.

نکات حمل و چیدن اثاثیه در ماشین

درست است که اگر شما هنگام باربری در شهرک غرب ،از یک شرکت حمل و نقل کمک بگیرید درواقع صفر تا صد کار را به عهده ی کارگران گذاشته اید اما بد نیست راجب فوت و فن بسته بندی وسایل،حمل اثاثیه و چیدن آن در ماشین های بزرگ اطلاعاتی داشته باشید تا از صحت کار کارگران مطمئن شوید.

هنگام چینش اسباب و اثاثیه در ماشین بهتر است لوازم بزرگ و سنگین قبل از همه در انتهای ماشین قرار گیرد و برای جلوگیری از ضربه و سایش حتما بین آنها از پتو استفاده شود.بعد از اتمام لوازم سنگین حالا چیدن لوازم جزئی و کوچک تر آسان تر میگردد.

باربری در شهرک غرب

باربری در شهرک غرب

 اما اگر ابتدا از چینش وسایل کوچک شروع شود مطمئن باشید

که در آخر حجم وسیعی از ماشین با وسایل خرده پر خواهد شد

و جایی برای وسایل بزرگ و اصلی نخواهد ماند.وسایل بزرگ شامل یخچال

،مبلمان،گاز،ماشین لباس شویی،سرویس خواب و سرویس چوب و… میباشد.

این نکته را نیز در نظر بگیرید که قبل از رسیدن ماشین حمل و نقل،خودتان وسایل بزرگ و سنگین

را در یک طرف منزل و در دسترسی راحت قرار دهید تا موجب سرعت عمل کارگران شود.

همچنین در بحث حمل اسباب و اثاثیه باید گفت کارگران حمل بار

علاوه بر قدرت بدنی و فیزیکی بالا از فوت و فن های جابجایی وسایل آگاهی دارند.

اگر اینکار توسط کارگران مجرب انجام گیرد،

از هرگونه شکستی و آسیب خوردگی وسایل جلوگیری میشود.

همچنین آنها با سهولت اینکار را انجام میدهند

و از ایجاد سر و صدا و سایش دیوارها و اتلاف وقت جلوگیری میشود.

باربری در شهرک غرب

باربری در شهرک غرب

هزینه ی باربری در شهرک غرب

راجب هزینه های باربری در شهرک غرب باید گفت که هزینه ی  باربری در هر منطقه ای با توجه

به مسافت بین مبدا و مقصد(در صورتیکه مقصد نیز در منطقه ی غرب باشد هزینه ی کمتری متحمل خواهید شد) ،

طبقه ای که واحد مسکونی یا تجاری شما در آن واقع است ،

ساعات ترافیک ، تعداد کارگر که بستگی به حجم اثاثیه ی شما دارد

و نوع ماشین که بازهم بزرگی آن بر اساس حجم اثاثیه ی شما تعیین میشود.

گاهی اوقات حمل وسایل سنگین مانند پیانو،یخچال سای بای ساید،گاوصندوق،میزناهارخوری بالای ۶ نفر،بوفه بزرگ،

کولر آّبی ۵۰۰۰ به بالا، تردمیل، میز کنفرانس و..

نیزباعث ایجاد تغییر قیمت در هزینه ی حمل و نقل و کارگر میشود.

هزینه ی کارگر حمل بار

هزینه کارگر حمل بار معمولا چیزی بین ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان است

که باتوجه به تعداد طبقات و زمان مشخصی ممکن است متغیر باشد.

در اکثر مواقع بابت هر ساعت اضافه مبلغ ۱۰ هزارتومان افزایش پیدا میکند.

قابل توجه است که این تعرفه ها برای واحد های موجود در طبقه ی اول است

و در صورت افزایش تعداد طبقات قیمت ها نیز افزایش میابد.

در صورت افزایش تعداد طبقه نیز مبلغی حدود ۱۰ هزارتومان افزایش میابد.

باربری در شهرک غرب

باربری در شهرک غرب

انتخاب شرکت باربری در شهرک غرب

شرکت های حمل و نقل بسیاری در منطقه ی غرب تهران فعالیت میکنند و آماده ی ارائه ی خدمات باربری در شهرک غرب میباشند.اما شما باید برای انتخاب شرکت مناسب تمام شرایط خود را نسب به شرایط و قوانین و مزایای آن شرکت بسنجید.

قبل از تصمیم گیری حتما با مشاوران آن شرکت مشورت کنید و

با توجه به بودجه ی خود، زمان اسباب کشی، حجم اثاثیه و تعداد طبقه ی ساختمانتان بهترین تصمیم را بگیرید.

بهتر است حداقل چند هفته قبل از اسباب کشی اقدام به اینکار بکنید

تا بتوانید به دور از عجله و استرس تصمیم بگیرید.

مزایای استخدام کارگر حمل بار

شاید شما تصمیم بگیرید که کار حمل وسایل و اثاثیه را خودتان انجام دهید

اما لازم به ذکر است که کارگران فعال در این زمینه دارای فنون و تجاربی هستند

که اینکار را به نحو احسنت و بدون آسیب زدن به اثاثیه انجام خواهند داد.

همچنین این کارگران در زمینه ی بسته بندی وسایلتان نیز میتوانند

کمک شایانی به شما بکنند چرا که در بسته بندی از فوم، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس

، بابل رپ، استرچ رپ و… استفاده میکنند تا آسیب دیدگی به حداقل برسد.

باربری در شهرک غرب با باربری تهران دقیقا از این افراد متخصص استفاده میکند

همچنین آنها مهارت خوبی در حمل وسایل بزرگ هنگام عبور از راه پله های باریک و پله ها دارند.

امتیاز شما به این مطلب:
باربری در شهرک غرب
User Rating
5 based on 3 votes
Service Type
باربری در شهرک غرب
Description
باربری در شهرک غرب
برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  باربری در شمیرانات
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *