باربری در سعادت آباد

باربری در سعادت آباد ،حمل و نقل اثاثیه در این محدوده از تهران میباشد. همانطور که از نامش پیداست در واقع باربری به معنای جابجایی اسباب و وسایل و اثاثیه از راه های مختلف هوایی ، زمینی و دریایی است که در قبال دریافت هزینه می باشد. باربری هوایی و دریایی معمولا در سطح بین المللی و در مسافتهای طولانی مثل مسافت های بین کشوری و قاره ای صورت میپذیرد. و درصورت لزوم به جابجایی اثاثیه از راه زمینی و در مسافت های طولانی از روش ترانزیت استفاده میشود.

اما در جابجایی اثاثیه در سطح منطقه ای مثلا باربری در سعادت آباد از روش زمینی استفاده میشود.در هر نوع جابجایی زمینی،هوایی و دریایی مهم ترین مسئله سالم رسیدن و به موقع رسیدن کالا به مقصد می باشد.اما علاوه بر آن عوامل متعددی در این مسئله دخیل میباشد.مثلا کادری که جهت انجام خدمات اثاث کشی انتخاب میکنیم. همچنین خدمات حرفه ای و پیشرفته ای که در امر بسته بندی ارائه میدهند نیز مسئله ای حائز اهمیت است.

برای مطالعه بیشتر راجب مقاله ی باربری در شهرک غرب روی لینک سبز کلیک کنید.

 

باربری در سعادت آباد

باربری در سعادت آباد

 

 

اقدامات قبل از حمل بار

 

برای باربری در سعادت آباد قبل از جابجایی اثاثیه باید اقداماتی در منزل صورت گیرد که کار برای کادر حمل بار راحت باشد.در ابتدا وسایل آشپزخانه به دلیل تعدد زیاد و ریز بودن باید به خوبی جمع شده و بسته بندی گردد.وسایل و اسباب نشیمن و پذیرایی نیز به علت بزرگی باید جمع آوری شده و در یک گوشه یا انبار چیده شوند تا دست و پا گیر نباشند و هنگام تردد کارگران ایجاد مشکل نکنند.

برای رعایت ایمنی باید قبل از خروج از شیرها و لوازم سرمایشی و گرمایشی اطمینان حاصل کرد. بخاطر داشته باشید اگر وسایل بسته بندی نشده را قبل از اثاث کشی به منزل جدید منتقل کنید و وسایل حساس و گرانقیمت را با ماشین شخصی منتقل کنید بهتر میباشد.چراکه در صورتیکه هرگونه آسیب دیدگی،ضربه و خسارت متوجه آنها شود، کادر باربری مسئولیت زیادی را متحمل میشوند. حواستان باشد هنگام جابجایی برای جلوگیری از کنده شدن چرخهای مبلها،اتصالات تابلوها، قاب عکسها یا سایر اتصالات بهتر است از قبل آنها را جدا کرده ،برچسب زده و قسمت مربوطه را روی آن یادداشت کنید.

 

وسایل مورد نیاز برای باربری و اسباب کشی

باربری در سعادت آّباد مستلزم یکسری وسایل و تجهیزات میباشد که مطمئنا اکثریت با آن آشنا میباشید. در اولویت،کامیون و ماشین مناسب برای حمل بار میباشد. همچنین شما برای بسته بندی وسایل نیازمند یکسری لوازم مانند کارتن های سالم و بزرگ، چسب پهن، ماژیک و یا برچسب برای نوشتن نام لوازم داخل کارتون میباشد. همچنین برای لوازم شکستی و حساس نیازمند عایق های ضربه گیر هستنید. از آنجاییکه لوازمی مانند رختخواب قابل جایگیری در کارتون نیستند شما مجبور به حمل بار رختخواب ها هستید.اما برای جلوگیری از کثیف و خراب شدن آنها میتوانید از کاور های رختخواب استفاده کنید. و یا روی برخی وسایل مانند تابلو های عکس برای جلوگیری از خاک خوردگی و پارگی میتوانید سطح آنها را با سلفون بپوشانید.

 

باربری در سعادت آباد

باربری در سعادت آباد

شایان به ذکر است که باربری تهران کادر های مجرب و حرفه ای کار بسته بندی لوازم شما را نیزانجام میدهند.در صورت باربری در سعادت آّباد شما میتوانید با استخدام این کادر، خیالتان را از بابت جلوگیری از آسیب دیدن وسایل، مرتب و بانظم چیده شدن وسایل در کارتون ها و سرعت اجرا راحت کنید.همچمنین این شرکت ها کار چیدمان وسایل بسته بندی شده در خانه ی جدید را نیز انجام میدهند.

 

روش های درست برای بسته بندی وسایل

اگر هنگام باربری در سعادت آباد در داخل کمد، دراور و کتابخانه های کشودار وسایل ریز داریم و شکستنی و حساس نیستند میتوانیم با چسب زدن به در آنها و بدون نیاز به بیرون آوردن آن وسایل، اقدام به حمل آنها کنیم. وسایل شکستنی را با احتیاط بیشتری بسته بندی کرده و چسب بزنید و قراموش نکنید که اگر این وسایل را در گوشه ی کارتن قرار دهید امنیت آن بالاتر است و همچنین باعث ثابت و محکم ایستادن آن میشود.علاوه بر این میتوانید دور این وسایل را با لباس ها یا دستمال های دور ریختنی بپوشانید.

 

باربری در سعادت آباد

باربری در سعادت آباد

 

لباس ها را میتوانید داخل کارتن های رگال دار بگذارید. این کارتنها دارای رخت آویز و رگال می باشد و لازم نیست لباسها را از جالباسی بیرون بیاوریم.همچنین میتوانید برای راحتی بیشتر و عدم سردرگمی در خانه ی جدید لباس ها را بر اساس فصل در رگال ها طبقه بندی کنید.کارتن ها را حتما خوب چسب کاری کنید و از محکم بودن آنها مطمئن شوید.برای اینکه در خانه ی جدید بین خیلی از کارتن ها سردرگم نشوید بهترین راه چاره،نوشتن اسم وسایل روی برچسب ها میباشد.

 

زمان مناسب اسباب کشی

قطعا زمان مناسب برای اینکار برای باربری در سعادت آباد و در شهری همچون تهران با توجه به ساعات ترافیک و آّب و هوا،اواخر بهار تا اواخر تابستان میباشد چرا که لوازم شما از نظر بارش برف و باران در امان است همچنین اگر دارای بچه باشید انتخاب فصلی که زمان تعطیلی مدارس است بهترین انتخاب میباشد.اما برای افرادی که مستاجر بوده و زمان اسباب کشی در اختیار خودشان نیست ممکن است اینکار به فصل پاییز و زمستان بیفتد.

شرکت های باربری برای اسباب کشی در فصل زمستان شاید به دلیل کاهش تقاضا هزینه باربری خود را کاهش میدهند.اما برای تعیین زمان مناسبی که در آن ترافیک سنگین و یا برف و باران وجود نداشته باشد باید وضعیت هواشناسی را چک کنید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید.

به دلیل امکان بارش برف و در نتیجه وجود ترافیک سنگین، باید برای اسباب کشی در فصل زمستان از قبی هواشناسی را چک کرده و برنامه ریزی داشته باشیم. همچنین حتما توجه داشته باشید برای راحتی خیالتان حتی اگر هوای آنروز برفی نبود از کامیونت ها و وانت بارهای مسقف استفاده کنید.برای محافظت از وسایل خود نیز آن ها را به خوبی عایق کرده و از کارتون های ضخیم تر و نایلون های بزرگ استقاده کنید. همچنین احتیاط های جانبی را نیز به عمل آورده و لباس های گرم بپوشید و در صورت طولانی بودن مسیر،خوراکی های لازم را همراه داشته باشید.

باربری در سعادت آباد

باربری در سعادت آباد

نکات مهم در اسباب کشی

باربری در سعادت آباد یا هر منطقه ی دیگری مسلتزم رعایت برخی نکات برای یک اسباب کشی ایده آل میباشد.اول از همه انتخاب یک شرکت مناسب و معتبر برای اینکار مهم ترین مسئله میباشد.این شرکت ها دارای خودروهای مخصوص برای جا به جایی لوازم منزل می باشند.فراموش نکنید که جا به جایی ها فقط مخصوص اسباب کشی و جابجایی وسایل خانه نیست بلکه این حمل ونقل ها می تواند در سایر موارد مثل مواد غذایی و حمل محصولا شرکتی و حمل محصولات از شهری به شهر دیگر را هم شامل شود.

این به این معنی است که اتوبار ها در دو سطح فعالیت میکنند.آنها در داخل شهر مسئولیت جابجایی وسایل در اسباب کشی ها و در خارج از سطح شهر آنها مسئولیت حمل و نقل اثاثیه و یا حمل بار های دیگر همچون میوه از شهری به شهر دیگر را دارند.

همچنین نیروهای مجرب میدانند که بارهای سنگین و حجیم باید در انتهای ماشین و پشت سایر وسایل چیده شوند که از ضربات احتمالی جلوگیری به عمل آید.باربری در سعادت آباد و سایر مناطق بدون کارگر نیز امکان پذیر است که در این صورت باید مراقب وضعیت کمر و سلامتی خود باشیم.

 

عوامل تاثیر گذار در هزینه های باربری

هزینه اتوبار و باربری در سعادت آباد و به طور کل تهران بستگی به عوامل زیادی دارد.اما اگر بخواهیم مقداری تقریبی و میانگین بگوییم این مبلغ می تواند بین ۵۰ تا مثلا ۲۰۰ هزار تومان متغیر باشد

قیمت حمل باربری در سعادت آباد،درواقع تا حدود زیادی به نوع خدمات، ماشین و خیلی عوامل دیگر همچون میزان مسافت،شهر محل سکونت و ترافیک و آب وهوا بستگی دارد و همچون برخی خدمات و کالاها نمیتوان قیمت ثابت و معینی برای آن درنظر گرفت

همانطور که گفته شد یکی از عواملی که در تعیین هزینه ی باربری نقش دارد نوع وسیله ی نقلیه ای است که میخواهیم برای حمل از آن استفاده کنیم.برای اینکار از چند نوع ماشین مشخص استفاده میشود که شامل کامیون، وانت نیسان،خاور ۸۰۸ و خاور ۶۰۸ ، ماشین های هیوندا و ایسوزو میباشد.

هزینه حمل بار با کامیون در تهران در سه شرایطی که در ادامه گفته میشود متغیر میباشد: ۱- اگر مبدا و مقصد ما هر دو در یک محدوده باشد(مثلا باربری در سعادت آّباد) دارای هزینه ی کمتری نسبت به بقیه شرایط است. ۲- اگر مبدا و مقصد خارج از یک محدوده باشند. مثلا باربری در سعادت آباد که محدوده غرب تهران میباشد و مقصد در شرق باشد، هزینه به مراتب بالاتر از مورد اول خواهد بود. ۳- اگر مبدا و مقصد در شهر های جدا باشند،یعنی مبدا در تهران و مقصد در شهرهای نزدیک به آن مثل کرج، پاکدشت، بومهن، ورامین و… هزینه از شرایط قبلی بیشتر خواهد بود.

این مسئله راجب وانت نیسان نیز به همین شکل صدق میکند با این تفاوت که نرخ قیمتی وانت نیسان به مراتب پایین تر از کامیون میباشد.

 

باربری در سعادت آباد

باربری در سعادت آباد

تاثیر زمان بر هزینه های باربری

گاهی اوقات یک زمان مشخص چند ساعته با یک قیمت و هزینه ی مشخص برای باربری در سعادت آباد تعیین میشود.که ممکن است با توجه به مسائلی همچون ترافیک، اتلاف زمان شود و زمان کلی  از زمان تعیین شده تجاوز کند. در این صورت هزینه ی باربری نیز افزایش پیدا میکند.معمولا زمان تعیین شده برای کامیون و وانت متفاوت است.

 

هزینه ی کارگر

هزینه کارگر باربری در سعادت آباد معمولا چیزی بین ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان است که باتوجه به تعداد طبقات و زمان مشخصی ممکن است متغیر باشد.در اکثر مواقع بابت هر ساعت اضافه مبلغ ۱۰ هزارتومان افزایش پیدا میکند.قابل توجه است که این تعرفه ها برای واحد های موجود در طبقه ی اول است و در صورت افزایش تعداد طبقات قیمت ها نیز افزایش میابد.در صورت افزایش تعداد طبقه نیز مبلغی حدود ۱۰ هزارتومان افزایش میابد.

گاهی اوقات حمل وسایل سنگین مانند پیانو،یخچال سای بای ساید،گاوصندوق،میزناهارخوری بالای ۶ نفر،بوفه بزرگ،کولر آّبی ۵۰۰۰ به بالا، تردمیل، میز کنفرانس و.. نیزباعث ایجاد تغییر قیمت در هزینه ی حمل و نقل و کارگر میشود.

 

باربری در سعادت آباد

باربری در سعادت آباد

هزینه ی باربری در سعادت آباد

در هر منطقه از تهران با توجه به عوامل مشخصی ممکن است تغییرات جزئی در هزینه ها صورت گیرد. برای باربری در سعادت آباد که در منطقه ی غرب تهران قرار دارد میتوان گفت هزینه ی حمل و نقل طبق نرخ اتحادیه برای ۳ ساعت چیزی حدود ۱۶۰ الی ۱۸۰ هزارتومان میباشد. هزینه ی کارگر نیز ۴۰ هزارتومان میباشد.همچنین امکان حمل بار از غرب تهران به شهرستان ها نیز میباشد که در این صورت هزینه ها بر اساس کیلومتر حساب خواهد شد.

امتیاز شما به این مطلب:
User Rating
4 based on 3 votes
Service Type
باربری در سعادت آباد
Description
باربری در سعادت آباد
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *